Kunst en Cultuur|TEFAF

Chapeau-ontvangst op TEFAF

tekst Jo Cortenraedt
, fotografie Frits Widdershoven
De jaarlijkse ontvangst voor Chapeau-relaties op TEFAF werd weer druk bezocht. Menigeen combineert ‘de borrel’ met een bezoek aan deze prachtige kunstbeurs. Chapeau is initiatiefnemer van de Limburgse stand, waarin een groot aantal partijen verenigd is, waaronder de Gemeente Maastricht en de Provincie Limburg. Elke partner heeft eigen ontvangsten en rondleidingen en ook de TEFAF-organisatie zelf is een graag geziene gasten bij standnummer 708 onder de naam Chapeau/Maastricht Region.

Buiten de besloten ontvangsten om is de stand vrij toegankelijk en kan het publiek kennismaken met enkele werken uit de expositie rond kunstenaar Basquiat die op dit moment loopt in Schunck in Heerlen, het werk van de Stichting Restauratie Atelier Limburg en de campagne ‘TEFAF and the city’.

_______________________

Abonneer je op Chapeau Magazine
Sluit nu een jaarabonnement af voor slechts €29,50 en ontvang vele extra’s -> meer info <

Deel dit artikel:

Jo Cortenraedt

Hoofdredacteur, uitgever en allround journalist

Jo Cortenraedt is allround journalist met tientallen jaren ervaring in Nederland en daarbuiten. Hij werkte onder meer voor het ANP, het NOS-journaal en De Telegraaf. Hij startte in 1997 als hoofdredacteur en uitgever Chapeau Magazine, in hetzelfde jaar was hij betrokken bij de start van de regionale televisie in Limburg.

Voor beide media is hij nog steeds volop actief met verhalen, reportages, columns en beschouwingen. In de eerste fase van zijn carrière stonden vooral het actuele nieuws en politiek centraal. Tegenwoordig zijn dat eerder specialisaties zoals kunst- en cultuur, gastronomie, human interest en de kwaliteit van leven.

Zijn brede netwerk, van TEFAF tot André Rieu, draagt bij aan de positie van Chapeau in zowel Limburg, als ook in de rest van Nederland en in België.

Jo Cortenraedt 's topic(s):
Uitgelicht

Gerelateerd nieuws