Ralph Hermans vertrekt uit de keuken van restaurant Rantrée
Chefkok en mede-oprichter Ralp Hermans vertrekt uit de keuken van restaurant Rantrée in Maastricht. Wel blijft hij als adviseur betrokken bij de zaak op de bovenste verdieping van het hoge gebouw in het Dormio-vakantiepark bij de golfbaan.
Zijn zakelijke partner Jennifer Silvius zal de leiding voortaan op zich nemen. In de keuken zal Hermans worden opgevolgd door Max Hendriks die van het twee-sterrenrestaurant Spectrum in Amsterdam komt, en Bram Berende, die ervaring heeft opgedaan in het een-sterrenrestaurant Marrees in Weert.
Restaurant Rantrée verloor afgelopen najaar de Michelin-ster en is bezig om het concept aan te passen om beter aan te sluiten bij de huidige markt. Ralph Hermans is bezig met een nieuwe positie in de gastronomie.
Het Wilhelmus 30L, Maastricht (NL) – rantree.nl





















































