Eerste editie PUUR Culinair een succes
De eerste editie van PUUR Culinair, op Château St. Gerlach georganiseerd door Maastricht Heuvelland Culinair, is alvast een succes geworden. Met 600 bezoekers, die elk 210 euro betaalden, werd de beoogde doelstelling gehaald.
De gasten konden genieten van 10 verschillende gerechten van in totaal 20 restaurants en streekproducenten. Daaronder restaurants als Brut 172, Create, De Leuf en Hoeve de Bies.
De chefs vonden het een goed moment om elkaar weer te treffen en om zich te presenteren aan een deels nieuw publiek. Het concept was dat twee restaurants telkens 1 gerecht samen maken.
De algehele gedachte was om hier een traditie van te maken en zo Zuid-Limburg extra op de kaart te zetten als culinaire topregio.

























































