Tweede biografie André Rieu met filmpjes
In de studio van André Rieu is de tweede biografie van de wereldberoemde Maastrichtenaar gepresenteerd, net als de eerste editie geschreven door zijn vrouw Marjorie. Het werd aangeboden aan burgemeester Wim Hillenaar. Het eerste boek verscheen in 1996. Sindsdien is er veel gebeurd, zo kunnen we lezen en zien, want in deze uitgave zijn ook QR-codes opgenomen waarmee de lezer filmpjes kan afspelen.
Hoewel er veel boeken over Rieu zijn geschreven, heeft hij ervoor gekozen om de biografie door zijn vrouw te laten schrijven. „Die kent mij beter dan wie dan ook. En er staan zeker niet alleen de successen in, maar ook de moeizame weg die we hebben afgelegd om zo ver te komen.”
André en Marjorie Rieu hebben veel lobbywerk moeten verrichten vooraleer ze een eerste cd mochten opnemen bij een platenmaatschappij. Maar die betekende, met onder meer the second waltz, dan ook meteen de doorbraak.
„Sindsdien reizen we de wereld over en met het orkest hebben we geweldig veel plezier en ook veel tijd om met elkaar te praten. Het is één grote familie.”
André Rieu en zijn Johann Strauss Orkest bereiden zich dezer dagen voor op de kerstconcerten in MECC Maastricht volgende week gaan beginnen.