Thomas Jeurissen wint JCI Award Limburgse Jonge Ondernemer van het Jaar
Thomas Jeurissen, CEO van onder meer vernikkelingsbedrijf MVT uit Houthalen-Helchteren, werd uitgeroepen tot winnaar van de JCI Award Limburgse Jonge Ondernemer van het Jaar. Hij haalde het nipt voor Martijn Geerits (Toplas), Tasso Limneos (Victus Sales) en Dorien Breels (Pubmarket).

De jury, die bestond uit vertegenwoordigers van de werkgeversorganisaties, onderwijsinstellingen en JCI-partners, was vooral onder de indruk van de sterke cijfers die Thomas Jeurissen (32) met zijn bedrijf realiseerde.
“Ik wist wel dat ik een degelijk dossier had ingediend, maar toch had ik niet verwacht dat ik zou winnen”, zegt de zoon van de bekende ondernemer Luc Jeurissen. Thomas leidt niet alleen MVT, maar ook TRIXXO Nederland (huishoudhulp en uitzendarbeid), Exxtra (een bedrijf dat assistentiebeheer regelt voor mensen met een beperking) en Kanigen, een vernikkelingsbedrijf dat werd overgenomen.
“Deze award is een leuke bevestiging van de stappen die ik heb gezet”, zegt de laureaat. “Ik ben in het ondernemerschap gestapt toen ik twintig was. Ik was nog helemaal groen achter mijn oren. Ik beweer niet dat ik nu alles weet, verre van, maar ik voel me zelfverzekerder om beslissingen te nemen. Dat merk ik bijvoorbeeld aan de manier waarop we de internationalisering hebben aangepakt.”




















































