Ondernemen & Economie

ZINNIG Concept haalt meer uit jouw social media

Met ZINNIG Concept combineert Myrea van den Broek creativiteit, doortastendheid en persoonlijkheid voor social mediacampagnes die niet alleen trending en esthetisch aantrekkelijk zijn, maar vooral effectief.

De van origine Brabantse Myrea van den Broek weet al op jonge leeftijd dat ze wil ondernemen in de creatieve sector. In 2019 start ze een samenwerking met Pijnenburg Juweliers in Eindhoven. Dat blijkt het begin van ZINNIG Concept: de fulltime social media-agency die in 2021 officieel een naam krijgt, en anno 2024 een vogelvlucht neemt.

„Toen ik begon met ZINNIG deed ik vrijwel alles in de creatieve hoek. Van het ontwerpen van huisstijlen tot social fotografie en social mediabeheer”, vertelt Myrea. „In de jaren die volgden ben ik me steeds meer gaan richten op dat laatste. Social mediabeheer biedt niet alleen de mogelijkheid om dagelijks creatief bezig te zijn, het is ook dé manier om een langdurige samenwerking op te bouwen met klanten. Samenwerkingen waarin continuïteit en resultaat hand in hand gaan.”

Ontzorgen

De grootste verandering in de bedrijfsvoering van ZINNIG volgt in het voorjaar van 2024. „Ik deed eerst alles zelf. Van art direction tot fotoshoots, videoshoots, content, ontwerp, publicatie en e-mailcampagnes. Dat zorgde voor een capaciteitsplafond: ik kon mijn portefeuille niet uitbreiden en mijn diensten niet verder professionaliseren. Daarom besloot ik meer de rol van manager op me te nemen en mijn ‘team’ verder uit te breiden met gerenommeerde partners. Zo creëerde ik ruimte voor groei én kwaliteit. Tegelijkertijd kan ik de warme band met bestaande klanten behouden.”

Die manier van werken is voor Mandy van der Heijden van Pijnenburg Juweliers een van de voornaamste redenen om met ZINNIG samen te werken. „ZINNIG ontzorgt in het totale plaatje van online marketing en meer. Ook als Myrea zelf iets niet kan, regelt ze dat het toch gebeurt.” Zo is er sinds kort ook een groeiservice. „Een van mijn partners gaat namens mijn klanten op Instagram actief de interactie aan met individuen en bedrijven. Dat zorgt voor meetbare groei in bereik, engagement en volgers – tot wel vierhonderd per maand.”

Welke kanalen of diensten het beste zijn voor haar klanten, wordt aan het begin van een samenwerking besproken. „Ik werk met drie pakketten. Dat is voor iedereen prettig werken, want je weet precies wat je van elkaar mag verwachten.’’

Mandy van Heijden, Pijnenburg Juweliers 

Lynn van der Velden, restaurant BIKKE

Meetbaar

ZINNIG richt zich niet alleen op zichtbaarheid, maar ook op meetbare groei. „Iedereen kan mooie plaatjes schieten en die op social media delen”, zegt Myrea. „Maar het moet ook iets opleveren.” Daarom werkt ZINNIG met duidelijke kwartaaldoelen, met focus op bereik, engagement, volgersgroei én conversie. „Ondanks sterke resultaten blijven we realistisch: winst is geen één-op-één resultaat van social. Het is het samenspel van alles – van je klantbeleving tot je website. Wij zetten met social de puntjes op de i.” „Wij zien sinds de samenwerking met Myrea hoe waardevol social media zijn als ze goed en consequent worden ingezet”, zegt Lynn van der Velden van het Scandinavische restaurant BIKKE. „We hebben er sinds maart 2023 ruim 3400 volgers bij. Ook kunnen we zien dat ongeveer tien procent van onze reserveringen rechtstreeks te herleiden is naar de inspanningen op social media.”

Mandy van der Heijden voegt toe: „We zien het effect terug in ons dashboard, maar belangrijker nog: in de winkel. Steeds meer mensen weten ons te vinden – en we merken een toename van jongere klanten.”

Blind vertrouwen

Hoewel gemak en resultaat redenen zijn om met ZINNIG te werken, is het vooral de persoonlijkheid van Myrea die klanten bijblijft. Of het nu een Tarantino-scène is, een straatbeeld in Maastricht of een moment uit haar kersvers moederschap: Myrea haalt overal inspiratie uit en vormt dat moeiteloos om tot een contentplan – met gevoel voor esthetiek én strategie. „We zochten een partij die onze nieuwe stijl online kon vertalen. Myrea snapte het meteen. Ze is megasterk in het overbrengen van gevoel, met oog voor detail”, zegt Renée Reinders van modezaak Noir in Maastricht.

Lynn van BIKKE: „Myrea heeft ons merk feilloos vertaald naar online. Wat zij doet sluit volledig aan bij wat we in de zaak doen – dat is bijzonder. ”Voor Pijnenburg Juweliers voelt Myrea inmiddels meer als collega dan externe partner. „We hebben vanaf het begin al een leuke klik. Ze snapt ons echt. Myrea post nooit zonder goedkeuring, maar eerlijk? Ik vertrouw haar inmiddels blind.”

zinnigconcept.com

Renée Reinders, NOIR

Deel dit artikel:
Meer artikelen over:
Ondernemen & Economie

Gerelateerd nieuws