Home > Geen categorie > Culinair lifestyleboek Puur eten

Culinair lifestyleboek Puur eten

Boek

 In september komt het culinair lifestyleboek “Puur eten (dat je gelukkig maakt) uit. Geschreven door Pascale Naessens, de best verkopende culinaire auteur van Vlaanderen.

Ze won 22 mei in Beijing goud voor haar gehele kookboekenserie bij de Gourmand World Cookbook Awards 2014. En in Parijs bekroond met de Prestige Award.

Er zijn in het nieuwe boek 60 nieuwe recepten te vinden. Pascale Naessens wil dat de recepten lekker zijn, weinig werk én slank en gezond blijven.

De keuken van Pascale Naessens gaat over romantiek, creëren, communicatie, genieten, gezondheid. Ze gaat verder dan allen het ‘eten’ dat op haar bord ligt te herleiden. Het is een manier van leven, geen dieet.

 

PASCALE NAESSENS: PUUR ETEN (DAT JE GELUKKIG MAAKT)

Gebonden – vierkleurendruk – 192 blz. – 24,99 euro – ISBN 978 94 014 1880 5 – NUR 440

http://mijnpurekeuken.be/#/home

 

chapeau TV

Iedere week het beste
van Chapeau?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

Vraag je
lidmaatschap aan

Toetreden tot de Chapeau Community kan al vanaf €24,50 per jaar. Daarnaast kunt u kiezen tussen een welkomstkorting of een welkomstgeschenk.

Iedere week het beste
van Chapeau?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!
Of word lid van onze community.