Culinair

25 Limburgse topchefs in uniek kookboek

, fotografie Frits Widdershoven

Vier jaar lang heeft Chapeau Magazine in elke editie een culinair thema geplaatst, met telkens over vier pagina’s de kookkunsten van een bekende Limburgse chef. Niet zomaar een recept op een pagina, maar een stijlvolle productie met onderscheidende fotografie van Hugo Thomassen. Deze recepten zijn nu gebundeld in een fraai en handzaam boekwerk.

Het bijzondere kookboek, getiteld ’25 Limburgse topchefs’, is gepresenteerd op de Folie Culinaire in MECC Maastricht. Het eerste exemplaar werd overhandigd aan Servais Tielman, chef van Cucina del Mondo in Heerlen en een van de 25 chefs uit het kookboek.

Het 112 bladzijden tellende boek heeft verschillende recepten van topchefs zoals: Hans van Wolde van restaurant Beluga, Hans Sijders van Restaurant Château Neercanne en Margo Reuten van Restaurant Da Vinci. Niet alleen leuk voor uzelf, maar ook erg mooi om als cadeau te doen.

Het kookboek is online te bestellen via onze webshop www.chapeaumagazine.com/nl/shop/ . Kies in het menu van de webshop het kopje ‘gidsen’.

Koopt u het kookboek liever in de winkel? Dat kan ook! Het kookboek is verkrijgbaar bij de volgende verkooppunten:

Boekhandel Dominicanen- Maastricht
VVV Maastricht
VVV Limburg Winkel Heerlen
VVV Limburg Winkel Valkenburg
VVV Limburg Winkel Vaals
VVV Limburg Winkel Gulpen
VVV Limburg Winkel Sittard

Bij interesse in het afnemen van meerdere exemplaren kunt u ook altijd contact opnemen met:
M: events@chapeaumagazine.com
T: 043-321 6226

Veel leesplezier!

 

Deel dit artikel:
Meer artikelen over:
Culinair

,

Servais Tielman

Gerelateerd nieuws