Ondernemer Danny Keppels: ‘ik koppel zakelijke relaties graag aan elkaar’
In de rubriek L’Entrepreneur is het de beurt aan DANNY KEPPELS (42), die sinds tien jaar zijn bedrijf Event Management Group leidt met Limburg als basis, maar inmiddels ook uitvliegend naar Brabant.
Het lijkt een cliché maar zoals voor veel ondernemers geldt ook voor Danny Keppels dat hij vooral in de praktijk geleerd heeft hoe te werken en te handelen. Hij vertelt erover met glinsteringen in zijn ogen, iemand die overal kansen ziet. Zijn woorden proberen de snelheid van zijn denken te volgen en te vertalen. Iemand voor wie het glas altijd half vol in plaats van half leeg is.
„Ja, de Middelbare Hotelschool in Heerlen en daarna de opleiding Facilitair in Eindhoven zullen zeker aan m’n algemene vorming hebben bijgedragen. Maar toen ik in de praktijk aan de gang kon, kreeg ik pas echt het gevoel dat ik vooruitgang boekte. Ik had het geluk dat ik kon meedraaien in het foodbedrijf van Jef van Melik. Hij was toen al een ervaren ondernemer, iemand met een visie. Van hem heb ik veel kunnen leren. Vooral hoe je een bepaald doel voor de langere termijn voor ogen moet hebben. Dus niet te impulsief, maar met een stip op de horizon.”

