Nieuwjaarsreceptie VOKA in stijl
De nieuwjaarsreceptie van de Belgisch-Limburgse ondernemersvereniging VOKA in Hasselt verliep geheel in stijl. Deze keer was de ruime feesttent achter het ondernemersgebouw omgetoverd tot een soort spacecenter, waarmee de ondernemers wilden aantonen klaar te zijn voor de toekomst.
Zo’n drieduizend gasten, allemaal feestelijk gekleed, kwamen elkaar nieuwjaar en goede zaken wensen voor 2019, dat alles onder het genot van mooie gerechtjes en plezierige wijnen.
Al die gasten werden verwelkomd door de VOKA-bestuurders Francis Wanten, Johann Leten en collega’s. Ook de bestuurders lieten zich zien, onder wie de Vlaamse minister Jo van Deurzen, gouverneur Herman Reynders en de nieuwe Hasseltse burgemeester Steven Vandeput.
Er was ook een delegatie uit Nederlands Limburg onder aanvoering van de Maastrichtse ondernemer Armand Vliegen.
Het was al diep in de nacht toen de laatste receptietijgers huiswaarts togen.
FOTOGRAFIE: FRITS WIDDERSHOVEN
____________________________
Chapeau Nieuwsbrief
Wil jij wekelijks het laatste nieuws ontvangen over het goede leven in Limburg NL/BE? Schrijf je dan in voor onze mooie nieuwsbrief -> inschrijven <