Business|Interieur

Maastrichtse ontwerpstudio Linfin breidt uit naar Brussel

tekst Jo Cortenraedt

De Maastrichtse ontwerpstudio Linfin opent een gallery boutique in Brussel. Daar wordt zowel eigen werk getoond, als ook ontwerpen van andere designers.

Linfin is een relatief jong bedrijf van Elisabeth en Victor van der Stouwe, maar heeft al behoorlijk naam gemaakt, onder meer in het hogere horecasegment. Er wordt een gevarieerd assortiment gemaakt van exclusief linnen voor bed, tafel en interieur, tijdloze meubelstukken, hand gestikte designtassen en kunstobjecten. De ontwerpers maken alles zelf.

De gallery boutique in Brussel zal voorlopig enkel in de weekends open zijn, door de week fungeert de ruimte nog als kantoor van een managementorganisatie. De opening van de nieuwe vestiging aan de Berkendaelstraat 199 in de Belgische hoofdstad is komende zaterdag. In Maastricht werkt het ontwerpersduo in een ruimte in de voormalige ENCI-fabriek.

Deel dit artikel:
Meer artikelen over:
Business, Interieur

Gerelateerd nieuws