Limburg loopt warm voor Limburg Leads
De grootste businessclub van de Euregio. Maar ook een broedplaats waar nieuwe ideeën ontstaan die Limburg als kennisregio nóg sterker op de kaart kunnen zetten. Op 15 en 16 mei 2019 vindt in MECC Maastricht de eerste editie van Limburg Leads plaats: een groots opgezet, grensoverschrijdend event, waar netwerken, kennisdeling en het genereren van nieuwe business centraal staan.
Face-to-face
„De naam Limburg Leads is bewust gekozen,” laat Frank Mimpen, Commercieel Directeur MECC Maastricht weten. „Het zegt direct iets over de sterke positie van deze regio, waar dringend behoefte is aan een zakelijk platform dat verder kijkt dan de provinciegrenzen.” Manager Business Development Jop Thissen is het met hem eens. „Juist in deze digitale tijd draait het nog altijd om face-to-face ontmoetingen tussen de juiste mensen.” Voor Economische Samenwerking Zuid-Limburg (ESZL), het samenwerkingsverband van overheden en vertegenwoordigers van onderwijsinstellingen en het bedrijfsleven in het zuidelijk deel van de provincie, is Limburg Leads een geweldige mo-gelijkheid voor bedrijven om zich te presenteren,” zegt ESZL-Communicatiemanager Paul ’t Lam.
Links: Frank Mimpen (Commercieel Directeur MECC) en rechts Jop Thissen (Business Development Manager New Business MECC).
Brightlands
Zelf is hij al jarenlang betrokken bij de branding van de regio. „Zuid-Limburg is een van de aantrekkelijkste regio’s in Europa om te wonen en te wer-ken. Achter alles wat je over Limburg kunt zeggen, hoort geen punt, maar een komma te staan. Ja, we zijn bronsgroen, maar we zijn ook Brightlands. Ja, we zijn trots op onze ligging in het zuiden van Nederland, maar ook op onze centrale ligging in Europa. Het gaat om de optelsom. Limburg Leads is een prachtig middel om dat zelfbewustzijn ver-der aan te wakkeren én te onderbouwen.”Ook Maurice Olivers, Manager Branding en Communicatie bij Brightlands, vindt dat Limburg best wat nadrukkelijker zijn spierballen mag tonen. „We zijn op dit moment al een van de slimste regio’s ter wereld, waar alles gericht is op tomorrow’s life. We hebben vier snelgroeiende campussen. We hebben de kennis en het talent om innovatieve producten te bedenken en te maken. Producten waar de wereld van morgen iets aan heeft. Dat moeten we in gezamenlijkheid laten zien en durven uitdragen. Limburg Leads kan uitgroeien tot een inspirerende plek waar we dit kunnen doen.”
Trotse partner
Ook Pascal Vandermeulen, Directievoorzitter Rabobank Zuid-Limburg West is blij met Limburg Leads. „Als coöperatieve bank en belangrijke partner voor ondernemend Limburg zoeken we voortdurend naar mogelijkheden om mensen, bedrijven, talenten en innovatieve ideeën te laten groeien. Dat doen we door inzet van kennis, kapitaal, ons provinciebrede netwerk én door samen te werken met partners. De nauwe samen-werking met Limburg Leads is hiervan een mooi voorbeeld.” Limburg Leads is een gloednieuw, vooraanstaand zakelijk platform én kennisevent, waarvan de Rabobanken in Zuid-Limburg trotse partner zijn, vult Alphons Kurstjens, Directievoorzitter Rabobank Zuid-Limburg Oost aan. „Gezamenlijk leveren we een substantiële bijdrage aan de ontwikkeling van de Euregio en de mensen die er wonen, werken, studeren én ondernemen.”
Limburg Leads
www.limburgleads.com
+31 (0)43 38 38 383
_______________________
Abonneer je op Chapeau Magazine
Sluit nu een jaarabonnement af voor slechts €29,50 en ontvang vele extra’s -> meer info <