Colofon

Wie betrokken zijn bij de totstandkoming van Chapeau

  • Uitgever

Chapeau Magazine BV
Het Bat 8
6211 EX Maastricht
T +31 (0)43-3216226
F +31 (0)43-3270577

  •  Hoofdredactie

Jo Cortenraedt

  •  Eindredactie

Jos Frusch

  • Redactie

Ingrid Beckers
Jos Cortenraad
Elise Crutzen
Ludo Diels
Jos Frusch
Raymond Kerckhoffs
Xavier Maassen
Norbert Meijs
Adrienne Peters
Graziella Runchina
Erik Sauter
Sanne Tummers
Jempi Welkenhuyzen
Marie-José van der Wielen

redactie@chapeaumagazine.com

  • Fotografie

Hugo Thomassen m.m.v. Harry Heuts
Nira Kakerissa
Sergé Technau
Joris Vroemen
Frits Widdershoven
e.a.

  • Vormgeving redactie

 Miranda Reijnders

  • Vormgeving advertenties

Bureau Saus
Christophe Machiels
Gitta Orbons

  • Bladmanagement

Xavier Cortenraedt

  • Coördinatie redactie en advertenties

Stephanie van Heuven van Staereling

  • Sales Nederland en Vlaanderen

Stèphanie van Heuven, stephanie.vanheuven@chapeaumagazine.com
Bianca Lotz, bianca.lotz@chapeaumagazine.com
Chelly Poolmans, chelly.poolmans@chapeaumagazine.com
Lou Cremers, lou.cremers@chapeaumagazine.com

  • Sales Luik/Wallonië

Laurence Thomsin, laurence.thomsin@chapeaumagazine.com

  • Sales Vlaanderen 

Benedicte Caenen, info@notabenecom.be

 

  • Sales Duitsland

 Karoline Drechsel, karoline.drechsel@chapeaumagazine.com
 Silvia Botz, silvia@silvision.de

 

  • Administratie

T +31 (0)43-3216226
F +31 (0)43-3270577

  • Druk

Moderna, Paal-Beringen

Heeft u nog vragen?

Heeft u eerst nog vragen of heeft u hulp nodig bij het invullen van dit formulier?

Bel ons

Voor Nederland:            0900 - 226 52 63

Voor België:                  +32 (0)28 08 55 23

Bestel nu de Chapeau op Ipad of telefoon!

Ipad versie bestellen